Uke 48

28. november - 4. desember

 

 

Avmelding
Frist for avmelding er 2 timer før timen starter. For morgentimer er dette kl 22:00 kvelden før. Avmelding etter fristen eller manglet på oppmøte medfører et gebyr på kr 100,- via AvtaleGiro og/eller via SMS-faktura.

Venteliste
Vi gjør oppmerksom på at det å stå på venteliste er like bindende som å ha fått tildelt plass. Hvis du ikke er sikker på at du kan møte opp på kort varsel må du melde deg av venteliste på timen.

Fristen for avmelding gjelder ikke når man står på venteliste og du kan melde deg når som helst før timen starter uten at du vil få noe gebyr.

MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
09:00Sal 1
Godt voksen
Lajla Wennevold
60 min, stengt
18:00Sal 1
FitnessBells 60
Stig Oldervik
60 min, 12 ledige
16:15Sal 1
Funksjonell Fitness
Thomas Kjørnes
45 min, 15 ledige
09:00Styrkesal
Lavterskel sirkel
Anne Ludvigsen
60 min, 10 ledige
06:00Sal 1
MorgenSirkel
Kristin Ødegård
45 min, 10 ledige
10:00Sal 2
Sykkel 55
Stig Oldervik
55 min, 18 ledige
19:00Sal 1
Taekwon-do
Stig og Carina
90 min, lukket time
15:30Sal 2
Sykkel 45
Grete Røen
45 min, stengt
18:00Sal 2
Sykkel 55
Synnøve Sallaup
55 min, 15 ledige
17:30Sal 2
Julespinn
Synnøve Sallaup
55 min, 18 ledige
16:15Sal 1
Core 45
Linda Irene Tverfjell
45 min, 15 ledige
15:30Sal 1
Funksjonell Fitness
Thomas Kjørnes
45 min, 15 ledige
16:15Sal 1
Core 45
Linda Irene Tverfjell
45 min, avlyst
19:15Sal 1
Step styrke 55
Ruth Flaa Fladby
60 min, 13 ledige
18:30Sal 1
Puls/Styrke 45
Ingrid Berset Lien
45 min, 15 ledige
17:30Sal 1
FitnessBells 60
Ingunn Berg
60 min, 15 ledige
16:15Sal 2
Sykkel 4x4
Synnøve Sallaup
45 min, 18 ledige
19:00Sal 1
Sirkeltrening
Kristin Ødegård
60 min, 9 ledige
18:00Sal 2
Sykkel 60
Frank Vedal
60 min, 18 ledige
19:00Sal 1
Tabata 45
Carina Oldervik
45 min, 15 ledige

Mandag

Core 45
Linda Irene Tverfjell
45 min min, kl 16:15, Sal 1, avlyst
Sirkeltrening
Kristin Ødegård
60 min min, kl 19:00, Sal 1, 9 ledige

Tirsdag

FitnessBells 60
Stig Oldervik
60 min min, kl 18:00, Sal 1, 12 ledige
Sykkel 55
Synnøve Sallaup
55 min min, kl 18:00, Sal 2, 15 ledige
Step styrke 55
Ruth Flaa Fladby
60 min min, kl 19:15, Sal 1, 13 ledige

Onsdag

Funksjonell Fitness
Thomas Kjørnes
45 min min, kl 16:15, Sal 1, 15 ledige
Julespinn
Synnøve Sallaup
55 min min, kl 17:30, Sal 2, 18 ledige
Puls/Styrke 45
Ingrid Berset Lien
45 min min, kl 18:30, Sal 1, 15 ledige

Torsdag

Lavterskel sirkel
Anne Ludvigsen
60 min min, kl 09:00, Styrkesal, 10 ledige
Core 45
Linda Irene Tverfjell
45 min min, kl 16:15, Sal 1, 15 ledige
FitnessBells 60
Ingunn Berg
60 min min, kl 17:30, Sal 1, 15 ledige
Sykkel 60
Frank Vedal
60 min min, kl 18:00, Sal 2, 18 ledige
Tabata 45
Carina Oldervik
45 min min, kl 19:00, Sal 1, 15 ledige

Fredag

MorgenSirkel
Kristin Ødegård
45 min min, kl 06:00, Sal 1, 10 ledige
Funksjonell Fitness
Thomas Kjørnes
45 min min, kl 15:30, Sal 1, 15 ledige
Sykkel 4x4
Synnøve Sallaup
45 min min, kl 16:15, Sal 2, 18 ledige

Lørdag

Sykkel 55
Stig Oldervik
55 min min, kl 10:00, Sal 2, 18 ledige

Søndag

Taekwon-do
Stig Oldervik
90 min min, kl 19:00, Sal 1, lukket time